خرید اینترنتی برنج ایرانی
0
اذین مطهر ایرانیان

برنج یکی از پرمصرف‌ترین غلات غذایی جهان است، و در میان انواع برنج در دنیا، برنج ایرانی مرغوب‌ترین آنها محسوب می‌شود. برنج که از دیرباز در این مرز و بوم کشت می‌شده، امروزه سهم عمده‌ای در سبد غذایی خانواده‌های ایرانی دارد. از همین رو خرید برنج خوب، یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها به حساب می‌آید.

@motahharfood

ما سالها است که در جهت رفع این دغدغه تلاش می کنیم تا تجربه‌ای لذت بخش از خرید برنج ایرانی را فراهم کنیم.

بهترین برنج ایرانی :

برنج ایرانی انواع کیفی متنوعی دارد و نمی‌توان به صورت مطلق بهترین آنها را مشخص کرد، بلکه انتخاب بهترین برنج ایرانی بیشتر به سلیقه و ذائقه افراد مختلف بستگی دارد. ما بر اساس سالها تجربه و بازخورد مشتریانمان طی این چند دهه، تنها ۸ رقم از بهترین برنج‌های ایرانی را گزینش و انتخاب کرده‌ایم، که در ابتدای همین صفحه مشاهده می‌کنید.

انواع برنج ایرانی :

همانطور که گفتیم برنج ایرانی انواع مختلفی دارد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

برنج هاشمی:

یکی از مرغوب‌ترین برنج‌های ایرانی که طی سالیان گذشته از استقبال خوبی برخوردار شده، برنج هاشمی است. نرمی، لطافت و پخت خوب، از خصوصیات اصلی این برنج است.

برنج طارم:

برنج طارم یکی از برنج‌های مرغوب ایرانی است که از دیرباز در این مرز و بوم کشت می‌شود، و همواره طرفداران زیادی داشته است.

 برنج کشت دوم:

مراحل کشت و برداشت این برنج پس از برداشت برنج کشت اول انجام می‌گیرد، لذا به آن کشت دوم می‌گویند. و به دلیل رشد در هوای نسبتاً سرد پاییزی، برنج مقاوم شده و هنگام پخت بیشتر قد می‌کشد.

 برنج عنبربو :

محصول استان خوزستان است که طی چند سال گذشته در دیگر شهرهای ایران نیز عرضه می‌شود. عطر و طعم برنج عنبربو بسیار دلنشین است.

برنج دودی:

در گذشته برای نگهداری برنج، شالی برنج را به وسیله هیزم و شلتوک دود می‌داده‌اند. امروزه نیز برنج دودی هیزمی که به همان روش قدیمی دود داده می‌شود، طرفداران زیادی دارد.

اینها اسامی بذرهای مختلف برنج هستند که هر یک خصوصیات منحصر به فرد خود را دارا می‌باشند. اما علاوه بر نوع بذر فاکتورهای دیگری بر کیفیت نهایی برنج تاثیر گذار است. عواملی چون منطقه کشت برنج، میزان رسیدگی کشاورز و مراحل بعد از برداشت شالی که شامل پوست‌گیری برنج در کارخانه شالیکوبی، الک زدن برنج، سورتینگ و بسته ‌بندی می شود. از جمله موارد مهم در تعیین کیفیت نهایی برنج است.

آشنایی با مطهرفود:

مطهرفود به صورت تخصصی و متمرکز در زمینه برنج ایرانی فعالیت دارد و طی دهه‌های گذشته کوشیده است تا بهترین محصول را ارائه دهد و دراین راستا نیز موفق بوده و همواره در تلاش است تا برنج ایرانی به جایگاه شایسته خود برسد.

خرید اینترنتی برنج ایرانی:

یکی از راهکارها برای دسترسی آسان خانواده‌ها به برنج خوب ایرانی، راه اندازی وبسایت مطهرفود بوده است.

 

 

وب سایت مطهرفود اینستاگرام مطهرفود کانال مطهرفود  ادمین مطهرفود
www.motahharfood.ir Instagram.com/motahharfood @motahharfood @motahharfood1

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X